Školski list Lanterna

Kutak za roditelje

smileyDobrodošli dragi roditelji!smiley

Preuzimanje Potvrda o redovnom školovanju preko Sustava za izdavanje potvrda

Poštovani roditelji, obavještavamo vas da je  moguće  preuzimanje potvrda škole preko Sustava za izdavanje potvrda (Sustav za izdavanje potvrda podatke o učenicima preuzima iz baze podataka e-Matica.).

Na poveznici https://potvrde.skole.hr/login prijavljujete se sa svojim AAI identitetom (učenici – podaci kojima ulazite u eDnevnik) ili svojim pristupnim podacima u sustavu e-Građani (preko Fine, bankovnih tokena, razine 3- roditelji). U padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde nakon čega je omogućeno preuzimanje iste. Potvrdu je moguće spremiti na računalo, slati ili ispisivati, ovisno o potrebama.

Potvrde koje su izdane putem portala u potpunosti su pravovaljane i zamjenjuju potvrdu izdanu u školi te više nema potrebe njihova preuzimanja u tajništvu  škole.