Model nastave od 30.11.-3.12.
Autor: Andrea Baksa, 29. 11. 2021.

Draga djeco, poštovani roditelji!

U periodu od 30.11. do izlaska djece iz samoizolacije ( u odjelima koji imaju oboljele) bilo je potrebno kompletnoj predmetnoj nastavi, od 5. - 8.r. promjeniti model nastave, te će svi navedeni raditi prema modelu C.

Učenici RN-e, točnije 1.a, 1.b, 3.a, 4.a i 4.b rade u školi prema modelu A na sve tri lokacije, a svi ostali rade od kuće, prema dogovoru sa razrednicama i predmetnim učiteljima.

Napominjem da djeca koja su preboljela Covid -19 ne moraju u samoizolaciju. Također upozoravam sve roditelje na POJAČANI OPREZ I PRAĆENJE DJETETOVE ZDRAVSTVENE SITUACIJE i važnost kućnog testiranja kad je situacija u obitelji epidemiološki narušena ili dijete ima bilo kakve simptome.

Podsjećam na i dalje potreban veliki epidemiološki oprez i mjere!!!

Inače je u školi je trenutno vrlo loša  epidemiološka situacija: dosta učenika je  oboljelo, mnogi su u samoizolaciji, a i sve je više učitelja i osoblja, te članova  njihovih obitelji koji su u  samoizolaciji, pozitivni ili čekaju testiranje.

Treninzi u sportskoj dvorani su do daljnjeg zaustavljeni.

Zbog svega navedenog dobili smo suglasnost Osnivača, IŽ i Stožera IŽ.

Hvala na suradnji s nadom da će ovaj period što prije proći, te da nam svi ponovno zdravi dođu u školu!

Srdačan pozdrav!

Ravnateljica