Viši razredi na snijegu
Autor: Lorna Velenik Žufić, 23. 3. 2019.

Nakon nižih razreda i viši razredi su dobili priliku za svoj dan na snijegu, ali ni oni nisu prošli ništa bolje od nižih razreda. Proljeće je već naveliko zavladalo,pa je na Platku bilo moguće naći samo krpice snijega razbacane tu i tamo po velikoj dolini ispred Planinarskog doma. Žičare, naravno, nisu radile, pa nije bilo moguće skijati, a jedva se našla i pokoja padina za sanjkanje. Ipak to nije obeshrabrilo učenike koji su svejedno uživali u lijepom i sunčanom danu u prirodi i prepustili se raznim igrama na snijegu. Bilo je tu grudanja, pravljenja snjegovića , a grupa osmaša i sedmaša se sagradila je svoj iglu od snijega.  Nakon ručka i boravka na snijegu mokru odjeću su zamijenili suhom, pa su se ugrijali i odmorili u toplom autobusu koji ih je odveo kući.

Klikom na više pogledajte naše snježne fotografije.

Snjegović u pripremi.

I evo ga! Gotov je. Čak se i smiješi.

Ponosni graditelji i njihov iglu.