13.MEĐUNARODNI STOLNOTENISKI MEMORIJAL“MIRKO ABRAMOVIĆ“
Autor: Lorna Velenik Žufić, 14. 11. 2017.

I ove godine međunarodni stolnoteniski memorijal „Mirko Abramović“ u Varaždinu, okupio je u tri dana natjecanja blizu osamdeset  ekipa i preko 450 natjecatelja iz Hrvatske i susjednih nam zemalja. U prekrasnoj Varaždinskoj „Areni“ bilo je zaista impresivno vidjeti  mnoštvo djece koja su se cijeli dan pa sve do  kasnih večernjih sati natjecali  sa manje ili više uspjeha, braneći boje svojih klubova.  Za Stolnoteniski klub „Tar“ nastupili su Ivan Filipović u kategoriji mlađih kadeta i Kristian Horvat u kategoriji juniora. Ivan je sa jednom pobjedom i dva poraza završio  na trećem mjestu u skupini, dok je Kristianbez pobjede završio na četvrtom mjestu u skupini.Iako nisu uspjeli ući u završnicu turnira obojica su osvojili  bodove za mlađe kadetsku i juniorsku rang ljestvicu HSTS-a.Slijedeći izazov za mlade stolnotenisače iz Tara je već idući vikend i to u nedjelju, kada se održava regionalno natjecanje mlađih kadeta i mlađih kadetkinja te juniora i juniorki a organizator je STK Opatija. Prema kalendaru natjecanja krajem studenog,  održava se još jedan veliki stolnoteniski turnir u Zagrebu a riječ je o Memorijalu „Antun Tova Stipančić“  na. kojem će nastupiti  i naši  najmlađi stolnotenisači iz  STK „Tar“.

Zoran Holik, trener