ZAVRŠNA PRIREDBA
Autor: Lorna Velenik Žufić, 15. 6. 2016.

Završila je još jedna školska godina koju smo i ovog puta ispratili prigodnim programom i dodjelom nagrada najuspješnijim učenicima. Program je započeo naš „Mali folklor“ tradicionalnim balunom, a nastavio je „Mali zbor“ . Odslušali smo i naše harmonikašice Vitu Blažević i Riccardu Labinac. Anči Mirjanić  odsvirala nam je zanosnu melodiju na flauti. Mihael Žipovski  i Elena Naperotić  otpjevali su dirljivu pjesmu“Say  something“  uz pratnju  sintesajzera kojeg je Mihael svirao.  Osim toga Mihael je sam izradio bubanj  koji  se zove  cajon  na kojem  je svirao dok je zbor pjevao. Osmašice Elena Naperotić i Larissa Janković Matišić izvele su plesnu točku. Najviše nas je oduševila plesna skupina učiteljice Tiane Orihovac. Na kraju programa zamjenica ravnateljice Marina Škopac Podijelila je nagrade najzaslužnijim učenicima. Elena Naperotić  i Ana Jurilj sudjelovale su na državnim natjecanjima. „Zlatno pero“  za odličan uspjeh tijekom svih osam godina dobili su : Ana Jurilj, Daniel Vuk, Lorena Pranijć, Renato  Šljivić, Antonio Šimić, Deni Kernjus, Kristian Bertoša i Morris Skopal. Za učenika generacije proglašen je Denis Vukadin , koji je naravno dobio i „Zlatno pero“. Osmaši su se pozdravili s nama uz pjesmu i pokoju suzicu. Ova školska godina bila je veoma uspješna i ispunjena raznim događanjima. Sad je vrijeme za odmor i ljetne praznike. Vidimo se opet u rujnu . Očekuju nas novi uspjesi.

Slike sa naše završne priredbe pogledajte u foto-galeriji