Učenici OŠ Tar-Vabriga koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima
Autor: Lorna Velenik Žufić, 13. 3. 2014.

Lidrano

Učenici naše dramske skupine: Filip Kramarić,Valeria Tutiš,Bojana Lalić,Melani Pjanić sudjelovali su na županijskom natjecanju u Pazinu pod vodstvom učiteljice Adele Deković.

Engleski jezik

Na županijskom natjecanju engleskoga jezika sudjelovala je učenica osmog razreda Bojana Lalić pod vodstvom mentorice Marte Rupenović.

Talijanski jezik

Na županijskom natjecanju iz talijanskog jezika sudjelovali su učenici osmih razreda: Angela Knapić,Nina Salih,Caterina Nović,Gea Brajković i Vanesa Mihatović pod vodstvom mentorice Daliborka Škofić.

Matematika

Na županijskom natjecanju iz matematike sudjelovali su sljedeći učenici:Melani Pjanić,Valentina Čosić,Adrian Čekić,Nina Salih pod vodstvom mentorice Karmen Kureljak Tanje Mihoković.

Njemački jezik

Na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika sudjelovali su učenici: Jakob Bičvić,Angela Knapić,Leon Udovičić i Etienne Berger,pod vodstvom mentorice Tijane Orihovac.

Hrvatski jezik

Na natjecanju iz hrvatskog jezika sudjelovala je učenica osmog razreda  Nina Salih,a mentorica joj je bila Gordana Poropat-Alihođić.

Kemija

Na županijskom natjecanju iz kemije  sudjelovale su učenice: Lean Koprivanac,Ivana Bošnjak i Nina Salih, mentorica Andrea Baksa.

Sport

Na županijsko iz malog nogometa sudjelovat će dečki naše škole u Rovinju 19.03.2014.:Leon Udovičić,Alen Licul,Mario Šmorhaj,Danijel Perišić,Antonio Ljubičić,Marko Putnik,Mate Mrkonja,Denis Vukadin pod vodstvom mentora Vladimira Vukelića.

Čestitamo svim učenicima i mentorima na postignutim uspjesima i puno sreće u budućim natjecanjima.