Odluka o korištenju drugih obrazovnih materijala
Autor: Klaudija Jehnić, 28. 6. 2022.

Na temelju čl. 16. Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu, Učiteljsko vijeće na svojoj sjednici održanoj dana   27. lipnja 2022.   donosi

Odluku

o korištenju komercijalnih drugih obrazovnih materijala

I.

Članovi Učiteljskog vijeća jednoglasno prihvaćaju Popise komercijalnih drugih obrazovnih materijala koje su učitelji odabrali za sve učenike od 1. do 8. razreda i obavezni su za sve učenika.

II.

Budući da ukupna cijena svih komercijalnih drugih obrazovnih materijala koji će se koristiti u nastavi obveznih predmeta u pojedinom razredu prelazi 20 % za razrednu nastavu, 30 % za 5. i 6. razred odnosno 40 % za 7. i 8. razred iznosa umnoška pripadajućeg koeficijenta (f) i medijalne neto plaće (M) zadužuju se razrednici da ishoduju  potrebne suglasnosti roditelja.

III.

Za objavu cjelokupnog  Popisa komercijalnih drugih obrazovnih materijala na web stranici Škole zadužuje se školska knjižničarka. Popisi se nalaze u prilogu ove Odluke.

IV.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.

Andrea Baksa

Dostaviti: