Datum objave: 13. ožujka 2026.
Kategorija: Naslovnica

Mini rukometaši OŠ Tar-Vabriga viceprvaci Istre

by | ožu 13, 2026 | Naslovnica

U četvrtak, 12. ožujka 2026., sportska dvorana Osnovne škole Marije i Line u Umagu ugostila je najbolje male rukometaše naše županije. Na županijskom prvenstvu u mini rukometu za dječake do 4. razreda, u organizaciji Školskog sportskog saveza Istarske županije, boje naše škole OŠ Tar-Vabriga branila je sportska skupina 4. razreda.

Naši učenici kući su se vratili s peharom i medaljama, osvojivši izvrsno drugo mjesto.

Borbenost, timski duh i fair-play naših četvrtaša osigurali su im titulu viceprvaka. Svaki postignuti pogodak i svaka obrana bili su popraćeni glasnim navijanjem i zajedništvom koje krasi ovu ekipu.

Iza ovog rezultata stoji predan rad i mentorstvo učiteljice Anamarije Kodnik Circote. Kao dugogodišnja voditeljica sportskih skupina, učiteljica Anamarija neumorno potiče učenike na bavljenje sportom, usađujući im zdrave navike i pobjednički mentalitet. Njezina posvećenost zrcali se u stalnim sportskim uspjesima koje naši učenici postižu iz godine u godinu.

“Bavljenje sportom u ovoj dobi ključno je za razvoj discipline i suradnje, a medalja je samo kruna za sav njihov trud koji ulažu tijekom cijele godine.” poručuje učiteljica Anamarija Kodnik Circota.

Čestitamo našim mladim rukometašima i učiteljici Anamariji na ovom sjajnom postignuću. Vi ste ponos naše škole.

Pročitajte još

Kuglačka radionica

Kuglačka radionica

Kao sjajan uvod u obilježavanje Dana sporta u našoj školi, učenici 8. a i 8. b razreda, u pratnji svojih razrednica Daliborke Škofić i Tanje Mihoković, odradili su jednu sasvim posebnu sportsku aktivnost. Njihova je destinacija bila gradska kuglana, gdje ih je...

4.a razred uživao na kupanju u Lanterni

4.a razred uživao na kupanju u Lanterni

Jučer su učenici 4.a razreda, u pratnji svoje učiteljice Anamarije Kodnik Circota, proveli predivan dan koji je ujedno bilo i savršen uvod u nadolazeće ljetne praznike. Odredište je bilo autokamp Lanterna, gdje su naši četvrtaši uživali u suncu, moru i mnoštvu...

Skip to content