Obavijest za učenike i sve djelatnike u prevenciji corona virusom

Autor: Andrea Baksa, 24. 2. 2020.

OZBILJNA I VAŽNA OBAVIJEST UČENICIMA I SVIM DJELATNICIMA!

Zbog  opasnosti od  corona virusa  koji odnosi ljudske žrtve po cijelom svijetu i za kojeg postoji mogućnost da se nažalost pojavi i u  Hrvatskoj,  potrebno se vrlo dobro informirati o prevenciji  ali i pridržavati uputa Ministarstva zdravstva  i svih zdravstvenih  i  dr. ustanova.  Na žalost pojavio se i virus u našem susjedstvu u Italiji, pa je prva preporuka našeg ministarstva  da se odustane od svih putovanja u Italiju a ako je netko i bio ovih dana , da se javi svom liječniku zbog potrebne izolacije i karantene.

Vas djecu molimo za najveće mjere higijene ruku- dobro prati ruke sa sapunom i tekućom vodom, možete si i od kuće nositi mala dezinfekcijska sredstva, a  i mi u školi ćemo vam pripremiti dozatore sa dezinfekcijom. Također ćemo u otirače stavljati ubrzo dezinfekcijska sredstva pa vas molimo da noge obrišete u te otirače. Što manje dirajte sluznicu (nos, usta, oči..) Zračite učionice što češće i na velikom odmoru obavezno izlazite van zbog prozračivanja.

OBAVEZNO SI PROUČITE VELIKE PLAKATE NA NAŠOJ OGLASNOJ PLOČI.. PRATITE MEDIJE I SVE UPUTE ZAJEDNO S RODITELJIMA…

U NADI DA ĆEMO SVI PROĆI ZDRAVO I BEZ VIRUSA SRDAČNO VAS POZDRAVLJAM , NO PONAVLJAM SITUACIJA JE KRAJNJE OZBILJNA

Plakati i letci ministarstva zdravstva!

Priloženi dokumenti:
1185539.png (2.97 MB)