Modna revija na satu njemačkog jezika

Autor: Lorna Velenik Žufić, 22. 3. 2021.

Kao i sa svakom generacijom šestaša posljednjih 14 godina, učiteljica Tiana Orihovac Knezoci provela je na satu njemačkog jezika projekt modne revije. Učenici 6.b razreda nakon obrađene teme „Mode“ spremno su dočekali modnu reviju kojom su trebali pokazati sve što su naučili tijekom obrade te teme. Učenici su u paru pokazivali i predstavljali odjevnu kombinaciju svog partnera te pritom dobivali ocjene od žirija koji se sastojao od 5 članova, uključujući učiteljicu. Na temelju unaprijed postavljenih kriterija na taj su način nastojali nagraditi učenika najrealnijom ocjenom.

Osim što su trebali pokazati vještine govorenja, pokazali su i vještinu hodanja modnom pistom te pokazivanja svojih odjevnih kombinacija. Neki su učenici bili vrlo maštoviti u odjevnim kombinacijama te su stoga najbolje odjevenog učenika , odabranog anonimnim glasanjem, nagradili slatkom nagradom. Učenik s najboljom modnom kombinacijom te modnim performansom bio je Gabriel Momić.

Fotografije možete kao i uvijek pogledati u našoj foto-galeriji

« Travanj 2021 »