ZAVRŠNO DRUŽENJE ČETVRTAŠA

Autor: Lorna Velenik Žufić, 13. 7. 2020.

Četvrti razred obilježilo je završno druženje sa svojom učiteljicom zajedničkim druženjem.Išli smo na kupanje u Punticu, naručili smo pizze, imali grickalice, zabavlajli se i veselili.  Djeca i učiteljica su proveli ugodno i lijepo jutarnje druženje, gdje su osim plivanja, igrali različite igre, družili se.

Klikom na više nastavite čitati.

Zahvaljujemo djelatnicima općine koji su nas svojim vozilima odveli do Puntice. Roditelji su organizirali pripremu i dostavu pizze. Zadnji nastavni dan učiteljica je sa roditeljima bila na kavi, gdje su uz ugodno druženje i razgovor prošli sve divne trenutke provedne zajedno.

Učiteljica je iznimno sretna i ponosna na još jednu kvalitetnu i dobru generaciju učenika i učenica. Želim im uspjeh, sreću, te pregršt smijeha i zdravlja u budućim školskim danima. Kada smo započeli naše duženje, bili su mala razigrana , nesigurna dječica koja su kretala u prve školske obveze.  Nakon puno uloženog truda, rada, i vremena provedenog zajedno, postali su sigurniji, zreliji, samostalniji,  i ostavili veliki trag u mom srcu.

Neka nastave koračati ispravnim koracima u daljnjem životu.

Učiteljica: Loreta Šućur

« Kolovoz 2020 »