VAŽNA OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA!

Autor: Andrea Baksa, 3. 12. 2019.

Poštovani roditelji i učenici!

Nastavljamo sa našim radom tamo gdje smo stali. Ne brinite o realizaciji nastavnog sadržaja koje nije obrađeno na vrijeme, niti zbog manjeg broja ocjena. Sve ćemo na vrijeme nadoknaditi i ispredavati. Djeca i vi roditelji nećete biti dodatno opterećeni niti pod dodatnim stresom zbog proteklog ŠTRAJKA i 16 dana koji nisu bili nastavni.

Odgojno - obrazovni proces mora teći normalno i prema planu svakog učitelja i predmetne i razredne nastave. Informaciju za dane koji će postati nastavni u svrhu nadoknađivanja nastave, te tijek i način  nadoknađivanja će te dobiti na vrijeme kada se usuglasi MZO, naš osnivač IŽ, te ravnatelji naše županije. Učenici ne smiju biti zakinuti za gradivo i aktivnosti koji se moraju provesti.

Hvala vam na razumijevanju, suradnji i podršci koju nam pružate cijelo ovo vrijeme proživljavajući s nama povijesne trenutke u hrvatskom obrazovanju!

Ravnateljica: Andrea Baksa,prof.

« Siječanj 2020 »