« Ožujak 2024 »

Ponos naše škole
Autor: Lorna Velenik Žufić, 16. 3. 2016.

Najmarljiviji i,najvrjedniji i najhrabriji ( oni koji se ne boje puno učenja) učenici naše škole izašli su na školska takmičenja  iz raznih predmeta, ali samo neki od njih prošli su na županijsku razinu. Naša ravnateljica Andrea Baksa zaključila je da su upravo oni ponos naše škole, te smo se u ponedjeljak  14. ožujka okupili u školskoj kuhinji sa tim učenicima i njihovim mentorima da proslavimo njihov uspjeh. Tom prilikom naše kuharice ispekle su nam i domače kolače da se počastimo. Učenici koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima su :

Ana Jurilj  8.a  sa mentoricom Denis Brožić  postigla je 1. mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkog  jezika.

Loren Ivančić 5.a, Leonarda Stopić 5.a, Lara Stranić 6.b, Lukas Bičvić 7.a, Natalia Ćorić 7.a, Andrea  Mirjanić 7.a i Lorena Pranjić 8.a sa mentoricom Adelom Deković sudjelovali su na LiDraNu gdje je Elena Naperotić postigla 1. mjesto.

Kristian Bertoša 8.b i Deni Kernjus 8.b,  sa mentoricom Valentinom Gržinić sudjelovali su na zavičajnom kvizu „ Krasna zemljo“.

Elena Poljuha 8.a  sa mentoricom Martom Rupenović sudjelovala je na županijskom natjecanju iz engleskog jezika.

Elena Naperotić  8.b  sa mentoricom Daliborkom Škofić  sudjelovala je i na županijskom natjecanju iz talijanskog  jezika.

Nensi Sokolović  7.b  sa mentoricom Brankom Gavrić sudjelovala je na županijskom natjecanju iz kemije.

Loren Ivančić 5.a, Andrea  Mirjanić 7.a, Adrian Čekić 7.a, Leon Lucas Pranić 7.a  sa mentoricom Tanjom  Mihoković sudjelovali su na županijskom natjecanju iz matematike.

Čestitamo ovim učenicima i njihovim mentoricama koje su im omogućile ovaj uspjeh.