vijesti

SUGLASNOST ZA NABAVU DRUGIH OBRAZOVNIH MATERIJALA Vijest ima dokument u privitku

Autor: Klaudija Jehnić, 15. 7. 2020. 18:10

Poštovani roditelji/skrbnici,

sredstva za nabavu udžbenika za redovite i izborne predmete za školsku 2020./2021. godinu Zakonom o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu školu (Narodne novine 116/18.) osiguravaju se iz Državnog proračuna.

U skladu s navedenim Zakonom učitelji su izvršili odabir udžbenika i drugih obrazovnih materijala. Troškovi nabave Drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke, mape, atlas, …) ne pokrivaju se iz Državnog proračuna već ih k u p u j u roditelji. Škola je, nakon odabira učitelja Drugih obrazovnih materijala, obvezna zatražiti suglasnost roditelja o korištenju istih u nastavnom procesu.

Popis Drugih obrazovnih materijala nalazi se pod udžbenici http://os-tar.skole.hr/ud_benici

Potpisanu suglasnost (u privitku) možete:

- skenirati i poslati na e-mail škole os-tar@pu.t-com.hr do 31.08.2020.

- donijeti osobno u Školu  od 25.08. do 31.08.2020. radnim danom u vremenu od 8:00 do 12:00 sati

- ukoliko nemate mogućnost printanja doći osobno u Školu i istu ispuniti uz prethodnu najavu razrednici ili na tel. 443 161  od 27.08. do 31.08.2020.

Oproštajna priredba za osmaše

Autor: Lorna Velenik Žufić, 13. 7. 2020. 17:01

Oduvijek su rastanci prepuni emocija, oči su prepune suza, a u grlu riječi zastanu i ostanu neizgovorene. Tako je bilo u duši svih koji su nazočili oproštaju s još jednom generacijom učenika osmih razreda koja odlazi iz naše škole.

U petak 3. srpnja 2020. održala se njihova oproštajna priredba, pred njima se nalaze novi izazovi, a iza njih su jako lijepe uspomene koje su proveli u učeničkim klupama Osnovne škole Tar-Vabriga. Priredba se održala u školskom dvorištu, na otvorenome prostoru zbog epidemiološke situacije i sigurnosti. Osmaši su se oprostili od svoje dosadašnje ravnateljice, razrednika, predmetnih učitelja, stručnih suradnika i tehničkog osoblja te su time zatvorili jedno prekrasno poglavlje u svome životu.

Klikom na više nastavite čitati,a slike pogledajte u foto-galeriji.

ZAVRŠNO DRUŽENJE ČETVRTAŠA

Autor: Lorna Velenik Žufić, 13. 7. 2020. 16:31

Četvrti razred obilježilo je završno druženje sa svojom učiteljicom zajedničkim druženjem.Išli smo na kupanje u Punticu, naručili smo pizze, imali grickalice, zabavlajli se i veselili.  Djeca i učiteljica su proveli ugodno i lijepo jutarnje druženje, gdje su osim plivanja, igrali različite igre, družili se.

Klikom na više nastavite čitati.

[više]

POPIS DODATNIH MATERIJALA (RADNE BILJEŽNICE I OSTALI MATERIJALI) ZA ŠK.GOD. 2020./2021. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Lorna Velenik Žufić, 3. 7. 2020. 11:42

Poštovani roditelji,

u nastavku objavljujemo popise dodatnih materijala (radnih bilježnica i ostalog materijala) po razredima za školsku godinu 2020./2021. koje morate sami nabaviti. Popisi su prikazani u obliku priloženog dokumenta na dnu stranice i pristupate im klikom na više.

[više]

OBAVIJEST RODITELJIMA O UPISU UČENIKA U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Klaudija Jehnić, 19. 6. 2020. 12:51

Dragi roditelji/skrbnici budućih prvašića,

u ponedjeljak, 29.06.2020. započinju upisi u 1.razred OŠ Tar-Vabriga.

Upis djece obaviti će se 29. i 30. lipnja 2020. godine u vremenu od 9-12 sati na dvorištu Škole (u slučaju lošeg vremena na ulazu u školu sa dvorišne strane).

Obavezan podatak na upisu je OIB djeteta i roditelja (zbog sklapanja ugovora) i nije potrebno priložiti osobnu dokumentaciju djeteta.

Molimo vas da na upis dođe samo jedan od roditelja/ skrbnika.

Na upis je potrebno donijeti ispunjenu UPISNICU,  SUGLASNOSTI ZA ŽELJENE IZBORNE PREDMETE I ANKETNI LIST ZA PRODUŽENI BORAVAK, ukoliko će učenik pohađati iste.

Svi dokumenti nalaze se ispod ove objave te ih je moguće preuzeti, ispuniti i isprintati.

Ukoliko nemate mogućnost printanja ispunjenu dokumentaciju možete poslati i na e-mail škole: os-tar@pu.t-com.hr  do 26.06.2020. tako da ćete na dan upisa iste samo potpisati.

U slučaju nemogućnosti ispunjavanja potrebnih dokumenata prije dolaska na upis, iste će biti moguće ispuniti pri dolasku na mjesto upisa.

Molimo Vas da poštujete propisane epidemiološke mjere pri dolasku u Školu.

Veselimo se vašem dolasku!

Nastava u novim uvjetima

Autor: Lorna Velenik Žufić, 4. 6. 2020. 11:41

Na Portalu Istra terra magica novinarka Tanja Kocijančić objavila je članak o našoj školi i nastavi u novim uvjetina, koji možete pročitati u nastavku.

Klikom na više pročitajte članak.

« Rujan 2020 »